Послуги

Замовити консультацію спеціаліста
3-Д моделювання проєкту
Безкоштовне зберігання пам'ятника
Наша компанія Granit Paradise надає послуги з 3-Д моделювання. Наші фахавці розроблять 3-Д модель памятника перед початком роботи з каменем, що дасть Вам можливіть оцінити памятник так, як він буде виглядати в реаліях.
Замовили у нас памятник, а до встановлення ще декілька місяців? Не потрібно турбуватися! Ми зможемо залишити памятник у нас на виробництві до момента встановлення. Послуга зберігання є безкоштовною, і Вам не потрібно хвилюватися що роботи з готовим памятником.
Розстрочка до 6 місяців
Гарантія 10 років
Ми розуміємо що покупка памятника для багатьох родин є питанням, закриття якого стоїть з фінансової сторони. Ми готові надати розстрочку на будь-який памятник аж до 6 місяців. Ніяких банків, лише офіційний договір про розтермінування гранітного виробу підписаний двома сторонами. А саме головне – без прихованих платежів і переплат.
Ми впевнені в якості виготовленої нами продукції. Ми перевіряємо камінь на дефекти перед кожним етапом виробництва: різкою, поліровкою, художніми роботами. Якщо на етапі комплектації памятник без будь-яких дефектів, ми памятник встановлюємо, та надаємо гарантію на гранітний виріб 10 років.

Безкоштовна доставка
Встановлення гранітний виробів
Granit Paradise – це компанія яка є постачальником граніту та гранітних виробів по всій Західній Україні. І саме тому ми пропонуємо доставку за наш рахунок гранітного памятника по Рівному, Рівненській області, Волинській області. Не потрібно ''доплачувати на бензин'', доставка є повністю БЕЗКОШТОВНОЮ.
Також наша компанія по виготовленню памятників займається встановленням памятників, стільниць, камінів та іншої продукції з натурального каменю. Наші фахівці з багаторічним досвідом роботи, якісно та без затримок встановлять будь-який памятник з граніту на місці поховання. Замовити памятник в Рівному можна у нас на сайті.

Консультація спеціаліста
Економте свій час! Наші менеджери зможуть відповісти на будь які Ваші запитання, й допоможуть з підбором пам'ятника близькій людині.
Натискаючи кнопку "Відправити", Ви автоматично погоджуєтесь з Нашою Політикою Конфіденційності