Подвійні стандартні

Безкоштовна консультація
Наша компанія являється лідером на ринку обробки натурального каменю.
Виготовляємо весь асортимент товару під замовлення.
Подвійні комбіновані памятники
Подвійні памятники з граніту - це надмогильні споруди, розраховані на двох осіб, з двома портретами, що встановлюються на подвійному місці поховання (могили для двох). Стандартні розміри подвійних могил на кладовищах Рівного: 220х220 см. Деякі люди, замовляючи подвійні гранітні комплекси, займають місце 250х250 см і більше.

Види подвійних пам'ятників по верхній частині памятника

Класифікацію памятників на двох варто розділити на верхню і нижню частину. Верхня частина подвійного памятника може складатися як з однієї плити, так і з двох і більше.Якщо плита одна - то найчастіше для подвійного памятника вона ставиться в горизонтальному положенні і називається стелою. Але також є випадки, коли і на вертикальній плиті роблять подвійний портрет на пам'ятнику (два портрета зближених один до одного, або, наприклад, загальний портрет подружньої пари).Якщо дві плити - то вони ставляться вертикально (називаються арками), і на кожній з них окремо гравірується портрет. Такого виду пам'ятники з граніту ще називаються парними, тобто виготовляються вони для пари - чоловіка і дружини, дівчата і хлопці, матері і дочки, батька і сина і т.д. При цьому арки роблять в однаковій формі і відображають дзеркально один до одного. Так дотримується ідеальна симетрія і завершеність надгробного вироби з каменю.Також у нас в каталозі Ви побачите вертикальні подвійні пам'ятники, між арками яких дуже часто ставлять додаткові гранітні деталі: маленький хрестик на стовпчику або високий хрест, середня плита з іншого кольору каменю (сірого, червоного). Це може бути і велика гранітна ваза на кубику, і стовп з прізвищем. Варіантів дуже багато і кожен обговорюється із замовником індивідуально.Види подвійних пам'ятників по нижній частині

Нижня частина подвійного пам'ятника складається з підставки (тумби), квіткаря, надгробної плити. Вона також може бути як роздільної, так і спільної. Навіть вертикальні арки можуть стояти як на різних підставках з окремими квітниками, так і на одній (або двох) довгою тумбі з загальним квіткарі. Бордюри квітників для пам'ятників на двох закритого типу зазвичай накриваються роздільними надгробними плитами. Але є варіанти, коли фундамент заливають повністю цільної бетонної майданчиком, яку облицьовують гранітною плиткою і обходяться без надгробків. У випадках коли фундамент піднято над землею, то по його периметру ставлять гранітну огорожу, що складається з стовпчиків і перемичок (цоколів), іноді і кульок на ніжці.Ціна подвійного пам'ятника з граніту

Купити подвійний пам'ятник в Рівному можна за ціною від 7500 грн, включно з художнім оформленням на два портрета. Середня ціна на сьогоднішній день коливається від 15000 до 55000 грн. Це вартість виготовлення не сильно складних пам'ятників на двох з огорожею і плиткою. Але в будь-якому випадку, кожен пам'ятник рахується індивідуально по чіткому кошторисі з розмірами і обсягами ручної роботи. Адже врешті-решт один і той же пам'ятник, обраний по фото з каталогу, можна виготовляти в різних розмірах і технологіях. Якраз з конкретними цінами пам'ятників з фото Ви можете ознайомитися на цій сторінці.
ПАМЯТНИКИ ПОДВІЙНІ СТАНДАРТНІ
Ми завжди радо надамо для Вас консультацію.
Телефонуйте, і ми відповімо на всі Ваші питання щодо памятників, або пишіть нам на вайбер, або на інші соціальні мережі.
Click to order
Total: 
Ваше ім'я
Ваш телефон
Консультація спеціаліста
Економте свій час! Наші менеджери зможуть відповісти на будь які Ваші запитання, й допоможуть з підбором пам'ятника близькій людині.
Натискаючи кнопку "Відправити", Ви автоматично погоджуєтесь з Нашою Політикою Конфіденційності