Пам'ятники військовим

Знижка 10% на пам'ятники будь якої складнсоті
Компанія "Granit Paradise" - єдине підприємство з понад десятирічним досвідом виготовлення та монтажу пам'ятників. На всі наші роботи ми даємо гарантію мінімум на 10 років, а кожне замовлення виготовляємо та встановлюємо на місці захоронення протягом 1-2 місяців.

Традиційно, памятники для військових виготовляють з міцного та довговічного каменю - граніту. Також популярними матеріалами вважають мармур та базальт. Усі ці породи не піддаються впливу погодних умов, не деформуються і не піддаються корозії, тож роками зберігають свою красу, якість та неповторність.
Як вибрати модель пам'ятника для військового? У нас на сайті є понад 500 моделей пам'ятників - ви завжди можете замовити дизайн монумента на сайті, змінивши колір, вид стели та інші елементи. За потреби - ми можемо виготовити індивідуальний ескіз пам'ятника для військового безкоштовно, врахувавши усі ваші побажання та потреби.

Що ми враховуємо під час виготовлення пам'ятника для військового:

1. Форму та розміри монумента для військового. Це може бути класична стела прямокутної форми або пам'ятник з фрезеруванням чи витесаний монумент героя.

2. Особливості дизайну. Пам'ятник для військового можна доповнити елементами військової символіки чи інших улюблених речей загиблого. Можливе декорування памятника квітами, стрічками, птахами, а також - епітафіями від рідних. Якщо військовий загинув під час бойових дій, то факт, за бажанням, теж можна відобразити на монументі.

3. Обов'язково варто подбати про світлину загиблого. На пам'ятник можна нанести чорно-білу світлину або кольорову фотографію (фотоскло).
Вірні сини віддають своє життя у боротьбі з ворогом, аби діти жили у насправді вільній країні… Ми готові подбати аби пам'ять про Героїв жила вічно.
Детальну консультацію та допомогу з вибором можна отримати безкоштовно у наших менеджерів за телефоном: +38 068 100 60 10
Або завітайте за адресою на виставку пам'ятників: м. Костопіль, вул. Бурова 17

Консультація спеціаліста
Економте свій час! Наші менеджери зможуть відповісти на будь які Ваші запитання, й допоможуть з підбором пам'ятника близькій людині.
Натискаючи кнопку "Відправити", Ви автоматично погоджуєтесь з Нашою Політикою Конфіденційності