Гранітні памятники

Безкоштовна консультація
Памятники в Рівному, Рівненської та Волинської області.
Переходьте по розділах та замовляйте памятник який потрібний Вам.
А наші менеджери радо Вас проконсультують.
Цей вид є найбільш популярним у замовників в Рівному. Навіть серед стандартних форм нескладно знайти той варіант, який буде гарно виглядати та відповідати потребам замовника. В основному вони мають мінімалістичний дизайн та виконуються лише з одного матеріалу. Вони також є найвигіднішими з точки зору покупки.
Перейти в каталог
Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу памятника до того вигляду, який хоче замовник.
Перейти в каталог
Головна відмінність таких варіантів від інших полягає в їхньому більш складному дизайні, в рамках якого поєднується кілька матеріалів. Це можуть бути камені різного кольору та фактури. Такі моделі коштуватимуть дорожче за стандарт.
Перейти в каталог
Подвійні пам'ятники виготовляються для людей які поховані один біля одного. Ці варіанти є економними, адже тут не використовується багато граніту та ручної роботи. Ідеально підходить щоб увіковічнити пам'ять про дорогих Вам людей на граніті.
Перейти в каталог
Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу подвійного памятника до того вигляду, який хоче замовник.
Перейти в каталог
Відрізняються більш різноманітним дизайном, і розмірами які є більшими ніж стандартні подвійні пам'ятники. При цьому розміри можна корегувати в залежності від побажань клієнта.
Перейти в каталог
Вони можуть бути будь-якого виду, розміру, та дизайну. Європейські пам'ятники можуть бути вироблені як і з мармуру так і з граніту. Розміри та кольорову гаму пам'ятника, Вам допоможе підібрати менеджер.
Перейти в каталог
Виготовлення памятників на могилу- тривалий процес, який починається задовго до оформлення вами самого замовлення.

Перший його етап: закупівля і доставка гранітного матеріалу на наш склад.
Граніт, який ми вибрали для виробництва пам'ятників, видобувається лише в Україні. Величезні брили гірської породи відразу доставляються до нас на склад.
Український граніт вважається одним з кращих для виготовлення гранітних памятників в Рівному: він володіє високою щільністю, витримує різкі перепади температур і вологості. Відносно висока вартість матеріалу повністю виправдана його якістю. Дешеві види граніту з країн СНГ містять мало кварцу і значущі домішки заліза і слюди, через що схильні до «іржавіння» і швидкого руйнування. Памятники з Українського граніту витримують випробування природи сотні років. Згодом мутніє портрет і написи, але недорогі реставраційні роботи повертають їм первозданний вигляд.

Доставлені на виробництво гранітні брили розпилюються на сляби, а потім на заготовки. Потім, використовуючи верстати і ручні інструменти, наші майстри акуратно вирізують з них форми, що нагадують закінчені гранітні пам'ятники.
Граніт - дрібнопориста гірська порода. В пори її необробленої поверхні потрапляє волога і спори цвілі, які змінюють зовнішній вигляд і руйнують структуру каменю. Ми шліфуємо і поліруємо пам'ятники з усіх боків, домагаючись їх ідеальної гладкості, відсутності «слабких місць» - це все для тривалого терміну служби виробів.
Наше виробництво памятників з граніту в Рівному оснащено сучасним високоефективним обладнанням. Всі фахівці мають профільну освіту і величезний досвід роботи з каменем. Висока якість обробки матеріалу гарантує відсутність дефектів і прихованих пошкоджень пам'ятника, що в подальшому виключає появу в ньому тріщин і відколів.

Нанесення портрета, написів і різних декоративних елементів на памятник, гравіювальні роботи - відповідальний етап, завершальний процес виготовлення памятника на могилу в місті Рівне.
Похоронні традиції українського народу, в особливості присутність портрета покійного на надгробному памятнику. Фотокераміка - найбільш дешевий і затребуваний вид портретів. Сучасні технології дозволяють використовувати для їх створення фото будь-якої якості, домагаючись при цьому високого рівня чіткості і передачі кольору.
Гравіювання портрета в особливості вибивання зображення на камені вручну або за допомогою алмазного верстата. Використання комп'ютерних технологій у виробництві памятників дозволяє домогтися повної відповідності портрета пред'явленої замовником фотографії.
Створення портрета вручну - тонка, високохудожня робота, що дозволяє отримати «живе» об'ємне зображення і домогтися максимального портретної схожості. Наші майстри-гравери мають профільну художню освіту, їх майстерність ви можете оцінити по фотографіях, представлених в каталозі. Також Ви можетье переглянути наші каталоги памятників в Рівне.

Компанія «Граніт Парадайз» доставляє виготовлені гранітні вироби в усі області України, зокрема доставка памятників по Рівному, Рівненській та Волинській області є повністю безкоштовною. Вартість доставки залежить від віддаленості місця. Скористатися послугою можна як у випадку самостійного монтажу монумента, так і при укладанні договору на його установку силами нашої компанії. «Граніт Парадайз» надає 10 років гарантії на проведені монтажні роботи і на сам памятник.
Виготовлений надгробний памятник в Рівному ретельно упаковується. Особливі умови транспортування гарантують повне збереження виробу. У разі пошкодження памятника при навантаженні, перевезенні або розвантаженні, збиток повною мірою компенсується нашою компанією.
Замовити гранітний памятник в Рівному можна у нас на сайті. Доставка памятників по місту Рівне є безкоштовна.
Консультація спеціаліста
Економте свій час! Наші менеджери зможуть відповісти на будь які Ваші запитання, й допоможуть з підбором пам'ятника близькій людині.
Натискаючи кнопку "Відправити", Ви автоматично погоджуєтесь з Нашою Політикою Конфіденційності