Виготовлення гранітних памятників
в Рівному та Рівненській області

Гранітний рай- вічний спокій.

Про нас

"Granite Paradise" — це наша компанія, яка займається виготовленням виробів для дому та памятників з натурального каменю в Рівному. Компанія була заснована в 2005 році. З тих пір ми змогли завоювати довіру багатьох замовників. Це, у свою чергу, дозволило суттєво збільшити асортимент товарів та зробити наші послуги більш доступними для клієнтів.
За роки роботи ми зібрали сучасне обладнання, професійних майстрів своєї справи та налагодили систему сервісу для наших замовників.
Це дозволяє нам брати замовлення та успішно їх виконувати у відведений клієнтом термін. Серед усього асортименту потрібно виділити кілька найбільш популярних груп серед замовників:

Памятники стандарт.

Цей вид є найбільш популярним у замовників в Рівному. Навіть серед стандартних форм нескладно знайти той варіант, який буде гарно виглядати та відповідати потребам замовника. В основному вони мають мінімалістичний дизайн та виконуються лише з одного матеріалу. Вони також є найвигіднішими з точки зору покупки.

Памятники з кліпартами.

Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу памятника до того вигляду, який хоче замовник.

Памятники комбіновані.

Головна відмінність таких варіантів від інших полягає в їхньому більш складному дизайні, в рамках якого поєднується кілька матеріалів. Це можуть бути камені різного кольору та фактури. Такі моделі коштуватимуть дорожче за стандарт.

Памятники подвійні.

Вони можуть бути комбінованими, стандартними або з кліпартами. Їхньою головною особливістю є те, що памятник містить інформацію одразу про двох людей, які поховані.

Гранітні памятники в Рівному.

Відрізняються більш різноманітним дизайном, і стандартними розмірами, які можна корегувати в залежності від побажань клієнта.
Як замовити памятник?
Алгоритм замовлення та його технічні деталі цікавлять тих клієнтів, які раніше не стикались із нашими послугами. Саме тому ми вирішили внести ясність у цей важливий аспект наших відносин із замовниками, щоб уникнути багатьох питань.
 • Замовлення памятника
  Щоб замовити наші пам'ятники з каталогу можна використати одразу 3 варіанти: у нас на сайті, на виробництві або замовити виїзд майстра. Варто обирати той варіант, який буде найбільш зручним у конкретній ситуації. Виїзд майстра буде зручним при необхідності отримати консультацію на місці. На виробництві можна в живу поспілкуватись із нашими майстрами та дізнатись всі особливості процесу створення пам'ятника. Через сайт зручно тим, що можна зекономити власний час. Тут же можна отримати консультацію.
 • Виготовлення памятника
  Щоб розуміти процес виробництва, після якого можна отримати пам'ятники в Рівному, потрібно спочатку розібратись із матеріалами, які під час цього використовуються.
  Існує кілька видів граніту, які дуже добре підходять під пам'ятники:

  Лізник - це червоний камінь з чорними вкрапленнями, який добувають на території України.

  Базальт - це вид матеріалу, який добре підходить під пам'ятники в Рівному, вважається портретним.

  Габро - український граніт який має насичений чорний колір та також вважається портретним.

  Токівський - цей граніт також вітчизняний. Він червоно-бурий, не портретний, часто використовується для доповнення композиції.

  Капустянський - також вітчизняний камінь, який має полум'яно-червоний колір та великий узор. Не є портретним.
  Існує ще багато видів цього натурального матеріалу, та не всі вони вироблені на території країни, що позначається на вартості. Ми використовуємо різні натуральні матеріали та їх поєднання щоб гранітні пам'ятники виглядали гарно та могли довго використовуватись.

  Етапи виробництва

  Різка. Вона виконується за допомогою спеціального верстату, який дає можливість розрізати великий шматок матеріалу на менші.

  Полірування. На цьому етапі заготовку обробляють щоб зробити поверхню рівною та додати їй блиску. Цей параметр, який мають всі гранітні пам'ятники, дуже важливий з точки зору естетики.

  Художня обробка та художня різьба. Якщо на пам'ятники потрібно буде вирізати невеликі деталі, то це робиться під час художньої обробки. На пам'ятники в Рівному можна замовити не лише нанесення портрету, але і різьблення по граніту. Саме тому замовник може отримати пам'ятники у відповідності до власних вподобань.
 • Доставка і встановлення
  Наша компанія доставить гранітний памятник по Рівненській та Волинській області абсолютно безкоштовно. Протягом 3 днів після виготовлення памятника, він вже буде доставлений за вказаною адресою.

  Встановлення памятника відбувається різними способами:
  - На протиусадні плити;
  - На фундамент;
  - На фундамент з гранітною плиткою.

  При нашому професійному підході до встановлення вони служитимуть десятки років без необхідності заміни чи відновлення.
 • Оплата та гарантія
  Ми робимо так, щоб оплата за пам'ятники в Рівному виконувалась максимально зручним для клієнта способом. Для цього ми передбачили:
  - готівкову оплату;
  - безготівкову оплату;
  - переказ грошей на карту Приватбанку;
  - наложений платіж транспортною компанією;
  - розтермінування платежів до 6 місяців.
  ,
  Ми надаємо гарантію на наші пам'ятники в момент оплати замовлення, коли клієнт отримує документ про цю операцію.