Виробництво пам'ятників в
Любомль

Логотип
Пам'ятник на могилу
Виготовляємо гранітні пам'ятники лише з сертифікованого граніту найвищого сорту, що дає змогу надати Вам гарантію 10 років на будь-який виріб з нашого каталогу.
№1 Оформлення замовлення
Наші менеджери нададуть Вам вичерпну інформацію щодо нашої продукції, і Ви можете оформити замовлення як онлайн, так і безпосередньо у нас в офісі.
№2 Виготовлення гранітного виробу
Після оформлення замовлення та внесення 10% завдатку замовлення поступає в роботу. Наші фахівці виготують пам'ятник з усіма Вашими побажаннями.
№3 Встановлення та оплата
Як тільки наші майстри виготують гранітний пам'ятник, наша команда спеціалістів доставлять та встановлять пам'ятник на місці поховання.

Як ми працюємо?

Безкоштовна консультація

Галерея пам'ятників

Пам'ятник на могилу з червоного граніту
Пам'ятник на могилу червоний лізник з фотокерамікой
памятник з зеленого граніту хрест
Пам'ятник на могилу простий
Класичнийс чорний пам'ятник з граніту
Пам'ятник червоний з граніту на могилу
комбінований пам'ятник на могилу
пам ятник на могилу
Ексклюзивний пам ятник на могилу
Пам ятник з сірого граніту
Сірий пам ятник з граніту
пам ятник на могилу
МИ Є ПРОВІДНИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ У СФЕРІ КАМЕНЕОБРОБКИ. У нас працюють майстри з досвідом роботи від 5 років, і це дає нам впевненість в якості виготовлення пам'ятників з граніту.
Працюючи у нас Ви отримуєте всі засоби індивідуального захисту при роботі з натуральним каменем.
Ми турбуємося про здоров'я наших працівників.
15
років на ринку
10,000
задоволених клієнтів на території України, Білорусі та Польщі
598
моделей пам'ятників представлених у нас на сайті

Каталог пам'ятників Любомль

Цей вид є найбільш популярним у замовників в Любомлі. Навіть серед стандартних форм нескладно знайти той варіант, який буде гарно виглядати та відповідати потребам замовника. В основному вони мають мінімалістичний дизайн та виконуються лише з одного матеріалу. Вони також є найвигіднішими з точки зору покупки.
Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу памятника до того вигляду, який хоче замовник.
Головна відмінність таких варіантів від інших полягає в їхньому більш складному дизайні, в рамках якого поєднується кілька матеріалів. Це можуть бути камені різного кольору та фактури. Такі моделі коштуватимуть дорожче за стандарт.
Подвійні пам'ятники виготовляються для людей які поховані один біля одного. Ці варіанти є економними, адже тут не використовується багато граніту та ручної роботи. Ідеально підходить щоб увіковічнити пам'ять про дорогих Вам людей на граніті.
Вони можуть бути будь-якого виду, адже їхня особливість полягає в нанесенні на поверхню матеріалу декоративного візерунку або малюнку. Вони дозволяють привести стелу подвійного памятника до того вигляду, який хоче замовник.
Відрізняються більш різноманітним дизайном, і розмірами які є більшими ніж стандартні подвійні пам'ятники. При цьому розміри можна корегувати в залежності від побажань клієнта.

Наша виставка пам'ятників

Перегляньте будь ласка відео з нашої виставки пам'ятників. На ній зібрані моделі пам'ятників які користуються попитом у жителів м. Любомль
Наша команда
Представляємо команду наших спеціалістів, які безпосередньо займаються створенням дизайну пам'ятників, та пізніше створюють готові проєкти пам'ятників які стоять на кожному кладовищі Західної України.
Тарас Павлов
Директор вироництва
Іван Зайдович
Майстер з установки пам'ятників
Тетяна Холод
Спеціаліст з 3-Д моделювання, художник
Вікторія Шарова
Менеджер по роботі з клієнтами

Як замовити памятник?

Алгоритм замовлення та його технічні деталі цікавлять тих клієнтів, які раніше не стикались із нашими послугами. Саме тому ми вирішили внести ясність у цей важливий аспект наших відносин із замовниками, щоб уникнути багатьох питань.
Замовлення памятника
Щоб замовити наші пам'ятники з каталогу можна використати одразу 3 варіанти: у нас на сайті, на виробництві або замовити виїзд майстра. Варто обирати той варіант, який буде найбільш зручним у конкретній ситуації. Виїзд майстра буде зручним при необхідності отримати консультацію на місці. На виробництві можна в живу поспілкуватись із нашими майстрами та дізнатись всі особливості процесу створення пам'ятника. Через сайт зручно тим, що можна зекономити власний час. Тут же можна отримати консультацію.
Виготовлення памятника
Щоб розуміти процес виробництва, після якого можна купити пам'ятник в Любомлі, потрібно спочатку розібратись із матеріалами, які під час цього використовуються.
Існує кілька видів граніту, які дуже добре підходять під пам'ятники:

Лізник - це червоний камінь з чорними вкрапленнями, який добувають на території України.

Базальт - це вид матеріалу, який добре підходить під пам'ятники в Любомлі, вважається портретним.

Габро - український граніт який має насичений чорний колір та також вважається портретним.

Токівський - цей граніт також вітчизняний. Він червоно-бурий, не портретний, часто використовується для доповнення композиції.

Капустянський - також вітчизняний камінь, який має полум'яно-червоний колір та великий узор. Не є портретним.
Існує ще багато видів цього натурального матеріалу, та не всі вони вироблені на території країни, що позначається на вартості. Ми використовуємо різні натуральні матеріали та їх поєднання щоб гранітні пам'ятники виглядали гарно та могли довго використовуватись.
Етапи виробництва памятників
Різка. Вона виконується за допомогою спеціального верстату, який дає можливість розрізати великий шматок матеріалу на менші.

Полірування. На цьому етапі заготовку обробляють щоб зробити поверхню рівною та додати їй блиску. Цей параметр, який мають всі гранітні пам'ятники, дуже важливий з точки зору естетики.

Художня обробка та художня різьба. Якщо на пам'ятники потрібно буде вирізати невеликі деталі, то це робиться під час художньої обробки. На пам'ятники в Любомлі
можна замовити не лише нанесення портрету, але і різьблення по граніту. Саме тому замовник може отримати пам'ятники у відповідності до власних вподобань.
Доставка і встановлення памятника
Наша компанія доставить гранітний памятник по Рівненській та Волинській області абсолютно безкоштовно. Протягом 3 днів після виготовлення памятника, він вже буде доставлений за вказаною адресою.

Встановлення памятника відбувається різними способами:
- На протиусадні плити;
- На фундамент;
- На фундамент з гранітною плиткою.

При нашому професійному підході до встановлення вони служитимуть десятки років без необхідності заміни чи відновлення.
Оплата та гарантія на памятники
Ми робимо так, щоб оплата за пам'ятники в Любомлі виконувалась максимально зручним для клієнта способом. Для цього ми передбачили:
- готівкову оплату;
- безготівкову оплату;
- переказ грошей на карту Приватбанку;
- наложений платіж транспортною компанією;
- розтермінування платежів до 6 місяців.

Ми надаємо гарантію на наші пам'ятники в момент оплати замовлення, коли клієнт отримує документ про цю операцію.

Відгуки

Про компанію

Granite Paradise" — це наша компанія, яка займається виготовленням виробів для дому та памятників з натурального каменю в Любомлі. Компанія була заснована в 2005 році. З тих пір ми змогли завоювати довіру багатьох замовників. Це, у свою чергу, дозволило суттєво збільшити асортимент товарів та зробити наші послуги більш доступними для клієнтів.
За роки роботи ми зібрали сучасне обладнання, професійних майстрів своєї справи та налагодили систему сервісу для наших замовників.
Це дозволяє нам брати замовлення та успішно їх виконувати у відведений клієнтом термін.
Робота нашої компанії систематизована та модернізована, і саме тому ми можемо виконувати проєкти будь-якої складності. Термін виготовлення пам'ятників в Любомлі складає близько 1-2 місяців, це короткий термін для компаній такого масштабу, адже ми виготовляємо пам'ятники не тільки в м. Любомль, а й для всієї України. До нас звертаються з всієї України, це свідчить про те, що нам ДОВІРЯЮТЬ.
Запрошуємо до співпраці оптових покупців
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
PARTNER /
FAQ

ПРОДАЖ І ЗАМОВЛЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА НА КЛАДОВИЩЕ - Граніт парадіс

Ласкаво просимо на сайт майстерні пам'ятників GranitParadise. Тут ви можете купити пам'ятник на могилу, обравши з вже готових зразків представлених в Каталозі або замовити пам'ятник, за індивідуальним проектом (ескізом пам'ятника). Залиште заявку на сайті, ми зробимо підрахунок та скажемо Вам ціну пам'ятника, на яку Ви можете орієнтуватись при замовленні. Використовуючи форму, представлену на сайті, купити пам'ятник на могилу та надгробний пам'ятник можна онлайн.
Каменеобробне підприємство - виробництво пам'ятників GranitParadise, що виробляє різні надгробні памятники, пам ятник з граніту, та пам'ятники з мармуру. Наше підприємство спеціалізується на виробництві та продажу пам'ятників на могилу. Також ми робимо установку наших виробів. Ціни на памятники, або ціну на памятник з нашого каталогу ви можете дізнатися у нашого менеджера, який проведе підрахунок ціни на памятник, та повідомить вам її з урахування знижок на памятники які є на нашому виробництві.

КУПИТИ АБО ЗАМОВИТИ ПАМ'ЯТНИК НА МОГИЛУ ВІД ВИРОБНИКА В Любомлі

Наша майстерня вже понад дванадцять років існує на ринку ритуальних послуг. Ми виготовляємо пам'ятники та надгробки з сертифікованих матеріалів.
Купити чи замовити пам'ятник на могилу можна у нашому магазині, або за телефоном +38 (068) 100-60-10. Наші менеджери приймуть та опрацюють ваше замовлення. Продаж пам'ятників здійснюється по всій території України та за її межами.
Наша майстерня пам'ятників існує на ринку даних послуг вже понад дванадцять років, якщо ви вирішили замовити надгробний пам'ятник у нас, то можете бути впевнені у якості виконаної роботи.
Ви можете переглянути виконані роботи та замовити пам'ятники на могилу у Любомлі Волинської області за телефоном: +38 (068) 100-60-10.
Консультація спеціаліста
Економте свій час! Наші менеджери зможуть відповісти на будь які Ваші запитання, й допоможуть з підбором пам'ятника близькій людині.
Натискаючи кнопку "Відправити", Ви автоматично погоджуєтесь з Нашою Політикою Конфіденційності