Гранітні памятники

Дитячі

Наша компанія являється лідером на ринку обробки натурального каменю.
Виготовляємо весь асортимент товару під замовлення.
Памятники одинарні стандартні
Памятники які призначені для однієї людини, називають одинарними памятниками. Залежно від розташування стели та підставки памятники можуть бути вертикальними і горизонтальними. Перші мають вертикально розташовану плиту, інші - навпаки - горизонтальну плиту. У більшості випадків люди замовляють вертикальні одинарні памятники стандартних розмірів, відштовхуючись від розміру плити 100 * 50 або 110 * 60 см. У наш час в Рівному стандартна товщина стели пам'ятника = 6 см. Деякі каменеобробні фірми в Рівному та Рівненській області переходять навіть на 5-сантиметрову товщину для здешевлення ціни памятника для своїх замовників, більшість яких рідко звертає увагу саме на товщину плит пам'ятника. Однак ми завжди орієнтуємося на якість і надійність, тому робимо стели і арки на памятник товщиною не менше 6 см.

Одинарні пам'ятники можуть бути різної форми: від простої прямокутної - до звивисто - хвилястої і скульптурно-рельєфним! Саме від форми памятника залежить його зовнішній вигляд, тому форму пам'ятника можна вважати визначальним фактором в зовнішньому вигляді надгробного споруди. Ціни на одинарні памятники в Рівному залежать від розмірів його деталей, а також від складності вирізки його форми: чим менше вирізів і фігурних елементів на пам'ятнику, тим меншою буде ціна такого пам'ятника. Хочеться настояти на тому - що різьблення по каменю виконується фахівцем вручну, як і подальша поліровка зрізаних поверхонь.

У нашому каталозі представлені зразки одинарних пам'ятників, які може якісно і недорого виготовити для Вас наша майстерня в Костополі. Доставка Памятників по Рівному та Рівненській області безкоштовна. Ціна памятника залежить від складності робіт. Каталог всіх памятників можна переглянути у нас на сайті.

+380 68 100 60 10
Ми завжди радо надамо для Вас консультацію.
Телефонуйте, і ми відповімо на всі Ваші питання щодо памятників, або пишіть нам на вайбер, або на інші соціальні мережі.
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Консультація спеціаліста
Економте свій час! Наші менеджери зможуть відповісти на будь які Ваші запитання, й допоможуть з підбором пам'ятника близькій людині.
Натискаючи кнопку "Відправити", Ви автоматично погоджуєтесь з Нашою Політикою Конфіденційності